Apple Watch (38/40/SE/41/42mm) Action Loop Nylon Urrem - Sort
Farver
Lagerstatus
På lager
100 dages returret
Apple Watch Series 1/2/3 42mm
Apple Watch Series 10 42mm
Vær opmærksom på de nye 42mm modeller
Remmen er kompatibel med følgende Apple Watch modeller:
  • Apple Watch Series 3/2/1 38mm
  • Apple Watch Series 6/5/4 40mm
  • Apple Watch Series 9/8/7 41mm
  • Apple Watch Series 11/10 42mm
  • Apple Watch SE 40mm (2020/2022/2023)
Specifikationer:
  • Håndled Str.: 130-220mm ekskl. ur
  • EAN
  • Varenummer
  • Type
    Urrem
  • Brand
    VONMÄHLEN
  • Farve
    Sort
  • Materiale
    Nylon
  • Håndledsstørrelse (mm)
VONMÄHLEN
Vonmählen Apple Watch (38/40/SE/41/42mm) Action Loop Nylon Urrem - Sort